powrót

Świąteczny giftbox dla pracownika – przepis na prezent idealny

W ostatnich latach wyrosła nowa tradycja bożonarodzeniowa – giftbox świąteczny. Mimo faktu, iż początkowo uważana została za amerykanizm, to uznano ją za coraz powszechniejsze zjawisko w krajach takich jak: Niemcy, Belgia, Wielka Brytania, a ostatnio na popularności zyskują także w Polsce. Chociaż pierwotnie ich idea została skierowana do dzieci, otrzymujących w noc Wigilijną świąteczne pudełko z prezentami, to aktualnie możemy zauważyć wzrastający trend wykorzystywania ich chociażby jako podarunek dla pracowników wręczany przez pracodawcę.

Czym jest świąteczny giftbox?

Najprościej mówiąc, są to pudełka z prezentami, które możemy dostosować do potrzeb i gustów osób, których chcemy obdarować. Interesująco i niebanalnie zapakowany pakunek sprawi, że będzie on o wiele ciekawszy. Zamiast popularnych torebek prezentowych, można wykorzystać taki giftbox, dzięki któremu w nasze ręce trafi niezapomniany prezent. Ogólna myśl, kryjąca się za taką formą suweniru, to wywarcie wrażenia, że jest to coś specjalnego, co wywoła pozytywną reakcję u osoby obdarowanej.

Co powinien zawierać świąteczny giftbox?

Tak naprawdę to kwestia mocno indywidualna. Decyzja całkowicie od nas zależy, jeżeli osoba zainteresowana jest grami video, zafunduj jej grę komputerową, natomiast jeżeli jest koneserem kawy – sprezentuj kawiarkę z ulubioną kawą. Na pytanie „Co podarować pracownikom aby ucieszyli się z upominku” mamy kilka propozycji. Poniżej przedstawiamy listę najczęściej wybieranych prezentów, dołączanych na giftbox świąteczny:

·         Spersonalizowane gadżety firmowe

·         Bony podarunkowe do ulubionych sklepów

·         Galanteria skórzana

·         Kosze upominkowe wraz ze słodyczami/art. spożywczymi/napój alkoholowy

·         Artykuły piśmiennicze (grawerowane pióra, długopisy, notesy)

Giftbox świąteczny w biznesie

Giftboxami świątecznymi z reguły obdarowujemy swoich bliskich, ale coraz częściej takie upominki pojawiają się również w biznesie. Pracodawcy wręczają je swoim pracownikom z okazji Świąt Bożego Narodzenia – w ten sposób tym miłym gestem pokazują świadectwo podziękowania, pamięci, a także szczerego gestu. W aspekcie biznesowym, giftboxy mogą przybrać inny wymiar. Są one między innymi narzędziem budowania relacji między pracownikiem, a pracodawcą, dania poczucia satysfakcji oraz kreowania pozytywnego wizerunku swojej firmy.  

Giftbox świąteczny dla firmWrocław

Giftbox świąteczny to propozycja, które z pewnością zainteresuje liczną grupę przedsiębiorców z wielu firm z miasta Wrocław oraz pozostałych części Polski. Zbliżający się małymi kroczkami okres Świąt Bożego Narodzenia to idealny czas, aby pomyśleć nad takim rozwiązaniem dla swoich pracowników. Jako zespół ekspertów, w zależności od wymogów i oczekiwań firm na terenie Wrocławia i nie tylko, jesteśmy w stanie zaoferować przygotowanie spersonalizowanych i nieszablonowych giftboxów świątecznych, które zaskoczą niejedną osobę.   

Źródła:

https://www.telegraph.co.uk/christmas/0/best-christmas-eve-boxes-gift-ideas-how-make-top-fillers-2019/

https://closeronline.co.uk/family/news/christmas-eve-box-how-to/

https://deccoria.pl/artykuly/boze-narodzenie-w-deccoria-pl/gift-box-oryginalny-pomysl-na-prezent-49-4185