powrót

Młody Kreatywny Roku Branży Eventowej 2020 MP Power Awards

W ramach konkursu MP Power Awards 2020 event manager Oskar Olechowski został wyróżniony tytułem Młody Kreatywny Roku Branży Eventowej 2020. Nagroda przyznawana jest w ramach kategorii Kreatywny Roku Branży Eventowej. Konkurs został utworzony, aby wyróżnić najlepszych kreatywnych managerów działających w branży eventowej.

MP Power Awards to konkurs poświęcony branży i najlepszym realizacjom oraz działaniom w jej obrębie. Podczas konkursu wyróżnione zostają najlepsze wydarzenia i kampanie, których nieodłącznym elementem jest event marketing. Nagradzanie najlepszych projektów nagrodami MP Power Awards to także działanie na rzecz promocji branży oraz zwiększania świadomości na temat profesjonalizmu i możliwości, jakimi dysponują agencje. Popularyzacja efektów wychodzących po za schemat, jakie przynoszą wyróżnione projekty to także dodatkowe bodźce do rozwoju stale stosowanych w branży praktyk.

Młody Kreatywny Roku Branży Eventowej to tytuł kierowany do osób, które dopiero zaczynają karierę w branży eventowej. Konkurs towarzyszący MP Power Awards to doskonały sposób na zachęcenie do stawiania pierwszych kroków w tej dziedzinie. Przebieg konkurencji zbliżony jest do codziennej pracy podczas kreacji wydarzeń. Uczestnicy otrzymują 3 briefy od różniących się specjalnością klientów. Następnie przystępują do tworzenia koncepcji wybranego eventu w sposób jak najbardziej kreatywny. Nie należy jednak zapominać o elementach ograniczających jakimi są oczekiwania zlecającego, czy też zdefiniowany budżet.

„Dla mnie największym wyzwaniem podczas tworzenia koncepcji kreatywnej było przystosowanie wydarzenia do panujących warunków epidemiologicznych. Mimo obecnych tendencji do organizacji wydarzeń hybrydowych lub online, zdecydowałem się na przygotowanie eventu całkowicie stacjonarnego.” – podsumował Oskar Olechowski. 

Kreatywny pomysł głównej części wydarzenia oraz dopełniająca go spójna kampania marketingowa, zdecydowały, że to właśnie Oskar Olechowski otrzymał tytuł Młody Kreatywny Roku Branży Eventowej 2020 w ramach MP Power Awards. Gratulujemy!