powrót

WARSZAWA – IMPREZA FIRMOWA W WIELKIM STYLU

Warszawa jest idealnym miejscem na siedzibę dla wielu międzynarodowych firm i korporacji ze względu m.in. na swoje położenie w centralnej Polsce oraz nowoczesne połączenie modernistycznych budynków z zabytkami. Prężnie rozwinięta stolica daje nam wiele możliwości na organizację bankietów i jubileuszy firmowych w pięknych i przestrzennych obiektach, które przyciągają swoim wystrojem oraz architekturą. Nie tylko budynki przemawiają za tym, aby to właśnie w Warszawie organizować konferencję, galę czy jubileusz. W dalszej części artykułu przedstawimy Wam argumenty, dlaczego impreza firmowa w stolicy to doskonały pomysł, który warto zrealizować z naszą pomocą.

Bankiety firmowe – lokalizacje Warszawa

Miejsca, które polecamy mają zróżnicowany charakter, dlatego wybieramy je podczas organizacji dużych eventów firmowych i jubileuszy, ale i również szkoleniach czy mniejszych konferencjach. Wyróżniają się wnętrzami, architekturą, zarówno eleganckie jak i te o mniej zobowiązującym charakterze. Warszawa nie przestaje zaskakiwać swoimi możliwościami, szczególnie jeżeli chodzi o doskonałe miejsca na imprezy firmowe.

Cykliczna gala Krajowego Rejestru Długów, którą organizujemy w Warszawie wymaga od nas starannego doboru atrakcji i dekoracji, ale co najważniejsze odpowiedniego miejsca i scenerii. Bankiet firmowy miał miejsce w warszawskiej Fortecy, która idealnie pasowała do charakteru wydarzenia. Organizacja gal i jubileuszy to nie lada wyzwanie dla agencja eventowa , ale to za każdym razem podnosimy poprzeczkę.

Impreza firmowa w Warszawie to idealny pomysł, by uhonorować swoich lojalnych klientów i pracowników w firmie. Jako doskonałe miejsce na organizację konferencji, bankietów, koncertów lub innych eventów można wyróżnić również Fort Sokolnickiego. Przekonaliśmy się o tym sami podczas realizacji Certyfikatów Rzetelności w tym obiekcie, którą mieliśmy przyjemność zorganizować w 2017 roku.

Jedną z naszych najnowszych realizacji była impreza firmowa w stylu cyrkowym, której organizacja przebiegła w Park Konstancin Cafe obok Warszawy. Podczas eventu na scenie wystąpił król polskiego stand-up’u Rafał Pacześ, Piotr Zola, zaś całość poprowadził Filip Chajzer. Obiekt ten wybraliśmy ze względu na dogodną lokalizację i neoklasycystyczny klimat obiektu, który odbiega od nowoczesnych hoteli w centrum miasta. Mimo niewielkich rozmiarów sala może pomieścić nawet do 100 osób w ustawieniu bankietowym, posiada scenę, przy dobrych warunkach pogodowych istnieje możliwość zagospodarowania terenu zielonego wedle potrzeb klienta.

Inne obiekty na bankiet firmowy Warszawa

Oprócz wymienionych wyżej lokalizacji polecamy m.in. Hotel Bellotto, podkreślający oficjalny charakter Państwa spotkania dzięki zabytkowym wnętrzom, odrestaurowanym piwnicom i półkolistych sklepieniach.

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich jest jednym z symboli Warszawy – po remoncie pełni funkcje konferencyjno-eventowe na nowo oddanym do użytku piętrze. Przeszklone sale z 3 m ścianami idealnie posłużą jako miejsce aranżacji bankietów, jubileuszy czy gal.

W Śródmieściu jest jeszcze inny obiekt, który różni się od tych wyżej zaproponowanych. Ukryty w typowym dla tej części miasta budownictwie, gmach przy ul. Mysiej 3 kryje w sobie nowoczesne, designerskie wnętrze na 3. piętrze. Oferuje 400 mkw. powierzchni konferencyjnej, które można zaaranżować w dowolny sposób. Na miejscu można skorzystać z firmy cateringowej prowadzącej bar na niższym piętrze.

Organizacja imprezy w Warszawie – zalety

Dlaczego warto wybrać miasto Warszawa jako miejsce na Twoją imprezę? Oprócz zachwycających budynków, jak również dobrego zaplecza noclegowego stolica oferuje wiele rozrywek, możliwości turystycznych i wydarzeń artystycznych. Kwestie organizacyjne zostawcie nam – z przyjemnością zaplanujemy Państwu pobyt w stolicy. Pamiętajcie również, że organizacja bankietu w Warszawie zwiększa prestiż Państwa firmy na rynku, daje wiele możliwości, by poznawać nowych klientów, a także otwiera drzwi na nowe współprace. Warto zadbać o to, aby ważne wydarzenie zostało zapamiętane jak najlepiej i najdłużej wśród wszystkich uczestników eventu, z kolei dobór miejsca to przecież kluczowy punkt planu! Zorganizuj jubileusz firmowy razem z agencja eventowa September Events!