powrót

September Events z nominacją do MP Power Awards®

September Events z nominacją do MP Power Awards®

Agencja September Events znalazła się wśród trzech nominowanych do prestiżowej nagrody MP Power Awards® w kategorii „Event firmowy – celebracja”. Jury doceniło realizację 30-lecia firmy Agrecol połączonego z otwarciem fabryki Madonis w Wieruszowie k. Wrocławia.

Gala jubileuszowa dla firmy Agrecol była dla ekipy September Events sporym wyzwaniem. Od momentu wpłynięcia zapytania do dnia realizacji wydarzenia pozostawały trzy tygodnie. Poza wymyśleniem koncepcji i kreacji, agencja była odpowiedzialna za rozmieszczenie 600 zaproszonych gości w nowo wybudowanej fabryce Madonis w Wieruszowie. W związku z obecnością na sali osób ze świata polityki oraz hierarchów kościelnych, przy planowaniu wydarzenia event managerowie musieli przestrzegać protokołu dyplomatycznego i etykiety biznesowej.

Szczególnymi momentami podczas gali było przedstawienie genezy logo marki Agrecol oraz Madonis wraz z prezentacją rozwoju przedsiębiorstw. Dokonano tego za pomocą interaktywnej wizualizacji przybliżającej gościom historię firmy. Na scenie odbyło się symboliczne zasadzenie drzewa, do czego przyczyniło się 19 przedstawicieli obu firm – każdy z nich dorzucił „ziarenko czasu” do historycznego przedsięwzięcia.

Oprawę muzyczną jubileuszu zapewnił Piotr Rubik, natomiast w rolę prowadzącego wcielił się Krzysztof Ibisz.

Przy realizacji wydarzenia wykorzystano ponad 400 urządzeń świecących, 350 bomb pirotechnicznych oraz 150 metrów czerwonego dywanu.

Dzięki zgranej pracy całego zespołu September Events udało się uzyskać efekt „wow”, co potwierdza nominacja do MP Power Awards® i możliwość konkurowania z najlepszymi.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystego finału konkursu – gali MP Power Night, która odbędzie się 22 marca w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo, w Warszawie. Organizatorem konkursu jest portal MeetingPlanner.pl.